Контакт-центр
Лаборатория интернет-маркетинга TessLab

Мы разрабатываем эффективные, работающие решения
для онлайн реализации сложных бизнес-задач клиентов


Контакт-центр

Контакт-центр
Контакт-центр об'єднує усі канали комунікацій з клієнтами: телефонію, пошту, чати та месенджери соц мереж, CRM-форми на сайті, зворотній дзвінок, а також інтеграцію з Facebook Lead Ads та рекламними формами Вконтакте.

Контакт-центр

Телефонія

У Бітрікс24 телефонія є одним з основних бізнес-інтрументів, які представлені для роботі в компанії. Ви можете арендовать городской или мобильный номер, а також номер 8-800. Крім оренди можно підключити власну АТС - хмарну або офісну версію як через спеціальний sip-конектор Бітрікс24, так і з допомогою безкоштовних застосунків з маркетплейсу. Варіантів налаштувань телефонії досить, щоб підлаштуватись під бізнес-процеси Вашої компанії.

Пошта

Електронна пошта досі є важливим способом спілкування з клієнтами. Пошта в Бітрікс24 тісно пов'язана з іншими блоками – CRM, Задачами та Календарем. Підключити пошту дуже просто.

Відкриті лінії

Підключіть ВКонтакте, Facebook, Instagram, Яндекс.Чат й інші цифрові канали до Відкритих ліній та відповідайте усім з єдиного месенджера компанії. Можна налаштувати чергу операторів, час, автовідповіді тощо. Усі консультації з Відкритих ліній одразу потрапляють в CRM. Уся історія клієнта у карточці CRM.


CRM-форми

Відвідувач сайту заповнить Вашу форму, а усі дані автоматично потрапляють в CRM. Вам залишається тільки почати працювати з новим потенціальним клієнтом.

Зворотній дзвінок

За допомогою зворотнього дзвінка відвідувач сайту залишає свої дані та менеджер моментально зможе зреагувати та зв'язатись із клієнтом.


Віджет на сайті

Віджет на сайті поєднує Відкриті лінії та зворотній дзвінок, тим самим надає клієнту зручний центр для комунікацій з Вашою компанією.


Facebook Lead Ads та рекламні форми Вконтакте

Коли клієнт заповнить форму в Facebook або в Вконтакте, то його дані атвоматично потраплять у Вашу CRM на сторінку лідів.

15 Апреля 2019

Возврат к списку