Битрикс24 Дубай
Лаборатория интернет-маркетинга TessLab

Мы разрабатываем эффективные, работающие решения
для онлайн реализации сложных бизнес-задач клиентов


Битрикс24 Дубай

Битрикс24 Дубай

Бітрікс24.Дубай;це більш ніж 100 вогняних рішень для Вашого бізнесу. У новому Бітрікс24 з'являться Центр продажу, Тунелі продажу, нова Наскрізна аналітик, Бекофіс 1С. А також багато нового в Задачах, Сайтах, Контакт-центрі та Офісі.


Можливоості, про які Бітрікс24 розповіли сьогодні, вже завтра дозволять підняти до космічих швидкостей продажі та посилять Вашу компанію.


Найкорисніші фішки:

Центр продажу
Ми усі в чатах, соц. мережах та з клієнтами все більше та більше спілкуємось у чатах. Не відпускайте клієнта, не відсилайте на сайт, продавайте одразу у чаті!
З Центром продажу у Бітркс24 це надзвичайно просто! Робіть для покупця індивідуальні пропозиції з товару, пропонуйте заповнити заявку, примайте оплату одразу за допомогою різних платіжних систем. Не втрачайте свого поетнційного клієнта!Тунелі продажу. Щастя для маркетологів, відділу продажу, усієї компанії:))) Візуально зрозуміле налаштування воронки та стадій з можливістю підключати зовнішніх чат-ботів та активувати повторні продажі. Просто намалюйте шлях покупця від однієї стадії продажу до наступної, а Бітркс24 автоматизує усе за Вашим сценарієм.Наскрізна аналітика. Вперше у світі CRM рахує ефективність витрат на рекламу. Бітрікс24. CRM покаже Вам звідки прийшов клієнт, навіть якщо це непрямий шлях від пошуку у Яндексі до повідомлення в чат Вконтакте:) А ще, скільки Вам вартувало залучення цього клієнта. І так за всіма рекламними каналами! Навіть офлайн (власноруч створюєте канал, вказуєте витрати).

Це Наскрізна аналітика! І нічого не потрібно інтегрувати. Вона вже є у Вашій Бітрікс24.CRM!


Бекофіс 1С. Не виходячи з Бітрікс24, відкривайте 1С просто в картці CRM. Заповнюйте накладні, формуйте рахунок та акти у звичному інтерфейсі 1С та надсилайте їх клієнтові. Усі документи зберігаються в 1С та в Бітрікс24.


Робочий час. Ми врахували чотири сценарії оранізації праці: позмінна робота, погодинна або фіксований графік обілку часу, змішаний режим.Новий профіль співробітника. Тепер колеги можуть показати себе та свої інтереси, знайти однодумців, використовуючи теги інтересів. До того ж Профіль зберігає усі заслуги та подяки співробітника, опубліковані колись в Живій стрічці.Оновлення мобільного застосунку:

  • Новий мобільний чат: швидкий, плавний, економічний.
  • Голосові повідомлення
  • Проєкти та Чек-лісти в Мобільних задачах
  • Налаштування меню

У новому Б24 також з'являться Стрічка новин на Сайтах, обмеження прав на документи CRM та сайтів, чат-ботів, поєднання угод та.. все ж таки варто побачити все самостійно:)

5 Апреля 2019

Возврат к списку